Preloader icon

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar artık kabusunuz değil! Hızlı teşhis ve modern tedavilerimiz ile kesin çözümler

Zührevi hastalıklar da denilen cinsel yolla bulaşan hastalıklar, semen (meni), vajinal sıvı, kan gibi vücut salgı ve sıvılarının alışverişiyle bulaşan, cinsel ilişki sırasında partnerlerden birbirine geçen enfeksiyonlardır. Özellikle korunmasız cinsel ilişki sırasında bulaşma ihtimali artmaktadır.

Genel olarak zührevi hastalıklara neden olan mikroorganizmaların tanı ve tedavisinde son yıllarda etkili yöntemler geliştirilmiştir. Çok yaygın olması ve kullanılan ilaçlara direnç geliştirmeleri nedeniyle tamamlayıcı tedavi olarak Ozon Tedavisi oldukça etkili bir yöntem olarak ortaya çıkmaktadır.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da daha sık görülmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl 12 milyon yeni vakaya rastlandığı saptanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM

Ürolojik hastalıklar hakkında sormak istediklerin için bizimle iletişime geçebilirsin.

Özel Aile Hastanesi

Bahçelievler Merkez, Bahçelievler Mh Talatpaşa Bulv, Begonyalı Sokağı No:7 D:9, 34180 Bahçelievler/İstanbul

mehmetnuribodakci

İnstagram

532 704 28 65

PAZARTESİ

08:00 – 17:00

salı

08:00 – 17:00

çarşamba

08:00 – 17:00

perşembe

08:00 – 17:00

cuma

08:00 – 17:00

Design by Ramazan CAN © 2019. Tüm Hakları Saklıdır

Bu sitede yer alan bilgilerin her biri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede anlatılan hiçbir tedavi yöntemini doktor kontrolü dışında uygulamayınız. Aksi takdirde oluşacak herhangi bir problemden hiçbir şekilde site yönetimi ve mehmetnuribodakci.com sorumlu değildir.